Ana sayfa

Chengdu Yafei Optical Instrument Factory

Şirket profili

Biz Chengdu, Çin merkezli bir üreticiyiz. Ar-Ge (Optik Çin Elektronik Akademisi Enstitüsü'nden ekibin kilit üyeleri) üretim, pazarlama, satış tek elden çözüm sistemi ile entegre bir şirket. 2009'da kurulduğundan beri, YOPHY filtresi 10 yıldan beri kamera lensine odaklanmaktadır. Bu, zengin bir ürün profesyonel deneyim birikimi edinmemizi destekledi. Ürün yelpazemiz: kamera lensi UV ND GND CPL IR-Cut serisi filtreler, uçak lens filtreleri vb. cep telefonu harici lensi. Bu amaçla, zaten bu ürünleri piyasaya sürmek için Yantai kentinde bir iştirak kurduk, bu da ürün çeşitliliğimizi daha da zenginleştirecek, sonunda müşterilerimize yüksek kaliteli optik çözümler sunmayı amaçlayacaktır.

Biz profesyonel Ar-Ge, üretim, pazarlama, satış ekibinin yanı sıra, sınıf düzeyinde 100000 arıtma montaj atölyesi, Yüksek hassasiyetli cam kesme makinası, hassas parlatma makinesi, kenar taşlama makinesi, ultrasonik temizleme makinesi vb ile donatılmıştır. Test hedefi (GB) ve 500mm kolimatör spektrometresi, su teması açısı test cihazı, düşen top çarpma test cihazı vb. Tüm bu ekipmanlar, ekipmanların hassasiyetini ve toplam performansını güvence altına almak için tesis mühendisimiz tarafından düzenli olarak kalibre edilir.

Uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı pazarların motive edilmiş gelişimi sayesinde, sağlam markalama çerçevesi ve ağı oluşturmak için, yıllar süren çabaların ardından, ürünlerimiz dünyanın bazı ülkelerine ihraç edilmiştir, Avrupa, ABD, Kanada, Meksika, Avustralya, Güney Afrika, Türkiye, Hindistan, Pakistan vb. Profesyonel ekibimize yanıt vererek, istikrarlı kalitemiz ve en iyi hizmeti sağlayarak müşterilerimizin güvenini ve ürünlerimize saygınlığını kazandık. Müşterilerimize her zaman yüksek kaliteli ürünler ve en iyi hizmeti sunacağız.

Ziyaretinizi istediğiniz zaman sıcak bir şekilde karşılayın, Shuangliu Uluslararası Havaalanı'ndan fabrikamıza arabayla sadece 10 dakikalık bir araba yolculuğu ile dünya çapındaki müşterileri ile iş birliğini dört gözle bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : YOPHY

No. Çalışanları : 45~55

Yıllık satış : 3Million-4.5Million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Website: http://en.cnyophy.com/index.html